Wedstrijdprogramma

Week 50

Dinsdag 11 december

21.00 Lottum MW1 - Roka MW1

Zaterdag 15 december

10.00 Roka B1 - Gazelle B1
11.00 Roka C1 - Sporting ST C1
12.00 Roka D1 - DAKOS D3
13.00 Roka A1 - Merselo A1

Zondag 16 december

11.40 Tovido 1 - Roka 1

 

 

Week 51

Zaterdag 22 december

10.00 Roka D1 - Melderslo D1​

Week 1

Zaterdag 5 januari

12.00 Swift (V) C2 - Roka C1


 

 

Week 2

Woensdag 9 januari

20.30 HBSV MW2 - Roka MW1

Zaterdag 12 januari

10.00 Roka C1 - SVOC '01 C1
11.00 Roka A1 - Arcades A1
12.15 Roka B1 - Arcades B1

Zondag 13 januari

11.45 Arcades 1 - Roka 1

 

Week 3

Maandag 14 januari

19.30 Roka MW1 - DAKOS MW2

Zaterdag 19 januari

9.00 SVOC '01 D2 - Roka D1
12.15 Lottum C1 - Roka C1
16.25 ODC B1 - Roka B1

Zondag 20 januari

11.00 Roka 1 - Eyckelkorf 1

 

Week 4

Woensdag 23 januari

21.30 ODC MW3 - Roka MW1

Zaterdag 26 januari

10.00 Roka D1 - SVOC '01 D2
11.00 Roka B1 - HBSV B1
12.00 Roka A1 - DOT (V) A1
13.15 Roka C1 - Swift (V) C2

Zondag 27 januari

13.15 Lottum 1 - Roka 1

 

Week 5

Maandag 28 januari

19.30 Roka MW1 - Melderslo MW1

Zaterdag 2 februari

10.00 Roka B1 - SVOC '01 B2
11.00 Roka D1 - Oxalis D1
16.10 ODC A2 - Roka A1

Zondag 3 februari

14.40 Tuldania 1 - Roka 1

 

Week 6

Woensdag 6 februari

21.15 De Peelkorf MW2 - Roka MW1

Zaterdag 9 februari

11.15 MKV A1 - Roka A1
13.00 Merselo D1 - Roka D1
14.00 Merselo C1 - Roka C1
15.00 Merselo B1 - Roka B1

Zondag 10 februari

13.35 Roka 1 - Midako 1

 

Week 7

Maandag 11 februari

19.30 Roka MW1 - Lottem MW1

Zaterdag 16 februari

10.00 Roka C1 - DES (V) C2
11.00 Roka A1 - Lottum A1
12.15 Roka D1 - Oranje Wit (L) D2

Week 10

Zaterdag 9 maart

10.00 Sporting ST C1 - Roka C1
12.05 DAKOS D3 - Roka D1
17.20 Merselo A1 - Roka A1
18.00 Gazelle B1 - Roka B1

Zondag 10 maart

11.00 Roka 1 - Tovido 1

Week 11

Maandag 11 maart

19.30 Roka MW1 - HBSV MW2

Zaterdag 16 maart

11.15 SVOC '01 C1 - Roka C1
12.15 Arcades B1 - Roka B1
13.20 Arcades A1 - Roka A1

Zondag 17 maart

11.00 Roka 1 - Arcades 1

Week 12

Maandag 18 maart

21.00 DAKOS MW2 - Roka MW1

Zaterdag 23 maart

10.00 Roka D1 - Oxalis D2
11.00 Roka C1 - Lottum C1
12.00 Roka B1 - ODC B1

Zondag 24 maart

11.00 Eyckelkorf 1 - Roka 1

Week 13

Maandag 25 maart

21.00 Roka MW1 - ODC MW3

Zaterdag 30 maart

11.00 HBSV B1 - Roka B1
12.45 Oxalis D2 - Roka D1
13.20 DOT (V) A1 - Roka A1

Zondag 31 maart

11.00 Roka 1 - Lottum 1

Korfbalvereniging R.O.K.A. Beesel

Sportpark de Solberg
Sint Antoniusstraat 17
5954 NA Beesel

Correspondentieadres:
Sint Antoniusstraat 17
5954 NA Beesel

E-mail: info@rokabeesel.nl

Onze privacyverklaring

Locatie

Onderdeel van sport en spelcentrum de Solberg

solberg
wandelsportcentrum
beugelsport
jeu-de-boules
bieslo
roka