Wedstrijdprogramma

Week 48

Woensdag 1 december

21:15 Oranje Wit (L) MW1 - Roka MW1

Zaterdag 4 december

10:00 Oranje Wit (L) D1 - Roka D1
12:50 Lottum A1 - Roka A1

Zondag 5 december

13:40 Roka 1 - DESC (V) 1

Week 49

Maandag 6 december

20:00 Roka MW1 - Oxalis MW1

Zaterdag 11 december

9:30 Roka D1 - HBSV/Swift (V) D3
10:45 Roka A1 - Oxalis A2
14:30 Oxalis C1 - Roka C1

Zondag 12 december

15:00 JES/Klick '15 1 - Roka 1

Week 50

Maandag 15 december

19:15 Merselo MW1 - Roka MW1

Zaterdag 18 december

9:00 De Peelkorf D2 - Roka D2
12:25 Sporting ST A1 - Roka A1

Zondag 19 december

11:50 Roka 1 - Merselo 1

Week 1

Zaterdag 8 januari

11:10 HBSV C1 - Roka C1

Zondag 9 januari

11:50 DOT (V) 1 - Roka 1

Week 2

Maandag 10 januari

20:00 Roka MW1 - Swift (V)/HBSV MW2

Zaterdag 15 januari

12:45 Roka D1 - United/SVOC '01 D2
13:45 Roka C1 - HBSV C1
14:45 Roka A1 - United/SVOC '01 A3

Zondag 16 januari

19:00 Roka 1 - DOT (V) 1

Week 3

Dinsdag 18 januari

21:00 HBSV/Swift (V) MW1 - Roka MW1

Zaterdag 22 januari

9:30 Sporting ST D1 - Roka D1
10:45 Sporting ST C1 - Roka C1

Zondag 23januari

11:50 DOT (V) 1 - Roka 1

Week 4

Zaterdag 29 januari

9:30 Roka D1 - Oxalis D1
10:45 Roka C1 - Oxalis C1

Zondag 30 januari

11:00 Roka 1 - DES (V) 1

Week 5

Woensdag 2 februari

20:30 ODC MW2 - Roka MW1

Zaterdag 5 februari

12:10 DES (V) D2 - Roka D1
15:50 Merselo A1 - Roka A1

Zondag 6 februari

10:50 DES (V) 1 - Roka 1

Week 6

Maandag 7 februari

20:00 Roka MW1 - Oranje Wit (L) MW1

Zaterdag 12 februari

9:30 Roka D1 - Oranje Wit (L) D1
10:45 Roka A1 - Merselo A1

Zondag 13 februari

11:50 Merselo 1 - Roka 1

Week 7

Woensdag 16 februari

20:00 Oxalis MW1 - Roka MW1

Zaterdag 19 februari

11:00 HBSV/Swift (V) D3 - Roka D1
13:55 Merselo C1 - Roka C1
14:30 Oxalis A2 - Roka A1

Week 10

Maandag 7 maart

20:00 Roka MW1 - Merselo MW1

Zaterdag 12 maart

9:30 Roka D1 - De Peelkorf D2
10:30 Roka C1 - Oranje Wit (L) C2
11:30 Roka A1 - Sporting ST A1

Week 11

Maandag 14 maart

21:00 Swift (V)/HBSV MW2 - Roka MW1

Zaterdag 19 maart

14:00 United/SVOC '01 D2 - Roka D1
16:05 United/SVOC '01 A3 - Roka A1

Zondag 20 maart

16:35 Roka 1 - Merselo 1

Week 12

Maandag 21 maart

20:00 Roka MW1 - HBSV/Swift (V) MW1

Zaterdag 26 maart

9:40 Roka D1 - Sporting ST D1
10:50 Roka C1 - Sporting ST C1

Zondag 27 maart

13:00 Roka 1 - JES/Klick '15 1

Week 13

Zaterdag 2 april

10:00 Oranje Wit (L) C2 - Roka C1
13:30 Oxalis D1 - Roka D1

Zondag 3 april

13:30 JES/Klick '15 1 - Roka 1

Korfbalvereniging R.O.K.A. Beesel

Sportpark de Solberg
Sint Antoniusstraat 17
5954 NA Beesel

Correspondentieadres:
Sint Antoniusstraat 17
5954 NA Beesel

E-mail: info@rokabeesel.nl

Onze privacyverklaring

Locatie

Onderdeel van sport en spelcentrum de Solberg

solberg
wandelsportcentrum
beugelsport
jeu-de-boules
bieslo
roka